Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
TRIO: Podręcznik kształcenia z zakresu przedsiębiorczości i przedsiębiorczości społecznej
2017-05-29

Miło nam przedstawić Państwu Podręcznik kształcenia z zakresu przedsiębiorczości i przedsiębiorczości społecznej. To trzeci z 5 produktów, jakie zostaną wypracowane podczas realizacji projektu Trio to Success. 

 
Podręcznik zawiera propozycje metod nauczania wybranych elementów składających się postawę przedsiębiorczą. Te elementy to m.in.:  kreatywność, wiedza z zakresu ekonomii i prawa oraz zdolność uczenia się, zdolności przywódcze, krytyczne myślenie, etc. , proponowane metody natomiast bazują na doświadczeniach partnerów i są to m.in.: debaty oksfordzkie, gry (planszowe, terenowe i komputerowe), spółdzielnia uczniowska, minifirma i design thinking. 

Prezentujemy wersję angielska, trwaja ostatnie prace na przygotowanie polskiej,  a także włoskiej i litewskiej wersji językowej. Podręcznik kształcenia z zakresu przedsiębiorczości i przedsiębiorczości społecznej został przygotowany i przetestowany w szkołach na terenie Polski, Włoch i Litwy. Produkt będzie dystrybuowany wśród kluczowych interesariuszy (przedstawiciele jednostek oświatowych, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego). 
Pliki do pobrania