Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Zapraszamy na Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej!
2024-02-21
Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych - Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej (WOES) serdecznie zaprasza do udziału w Wielkopolskim Forum Ekonomii Społecznej, które odbędzie się 14-15 marca 2024 roku w Licheniu Starym/ k. Konina. 
 Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Przyszłość jest teraz” - jesteśmy zdania, że to hasło dobrze odzwierciedla rzeczywistość, w jakiej znalazł się sektor ekonomii społecznej. Nowa unijna perspektywa programowa, ale też podpisanie przez Polskę Mapy Drogowej z Liege postulującej wdrożenie przez Komisję do 2030 r. „Planu działania na rzecz ekonomii społecznej” otwierają przed nami możliwości rozwoju.

Jednocześnie bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy świadomi wyzwań, przed jakimi stoi ruch spółdzielczy. Wyzwań związanych z deinstytucjonalizacją usług społecznych, cyfrową i zieloną transformacją oraz kształceniem w obszarze przedsiębiorczości społecznej na wszystkich szczeblach edukacji. Jesteśmy świadomi tych wyzwań i gotowi do zmierzenia się z nimi. 

Jednocześnie Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej jest corocznym świętem wielkopolskiego sektora ekonomii społecznej. Naszym świętem. Okazją do spotkań i inspirujących rozmów.

Nie może Was tam zabraknąć! 

Rejestracja na wydarzenie

Swój udział należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać
 do 8 marca 2024 roku. 

Miło nam również poinformować, że wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem: Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Wojewody Wielkopolskiego, Starosty Powiatu Konińskiego oraz Prezydenta Miasta Konina.


Pliki do pobrania