Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Zaproszenie na Festiwal "Klimatyczna Rewolucja"
2024-05-27

Mamy przyjemność uczestniczyć jako prelegenci w festiwalu "Klimatyczna Rewolucja", chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2024 roku w Koninie.

Festiwal ten ma na celu edukację i inspirację młodzieży do działań na rzecz klimatu i ochrony środowiska. Do wyboru ponad 40 wydarzeń zlokalizowanych w różnych miejscach miasta, w różnych instytucjach oraz w otwartej przestrzeni miejskiej: warsztatów, dyskusji, rzetelnej wiedzy o klimacie, spotkań z ekspertami, ale również zabawy i nieszablonowego podejścia do edukacji. Zapraszamy do rozmów z uczestnikami, udziału w otwartych debatach czy skorzystania z wielu innych przygotowanych wydarzeń.
Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na stronie festiwalowej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z programem. Bieżące informacje udostępniane są w wydarzeniu na profilu Facebook oraz na Instagramie. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji lub materiałów zachęcamy do kontaktu z organizatorem.