Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aktualności
Trio2Succes - zbiór scenariuszy dla doradców zawodowych oraz osób pracujących z młodzieżą
2016-09-14

Miło nam przedstawić Państwu Zbór scenariuszy dla doradców zawodowych oraz osób pracujących z młodzieżą. To pierwszy z 5 produktów, jakie zostaną wypracowane podczas realizacji projektu Trio2Succes. 

Zbiór zawiera scenariusze zajęć rozwijających kluczowe kompetencje społeczne młodych Europejczyków, takie jak: komunikacja, samopoznanie, kreatywność czy praca zespołowa. Zakładamy, że produkt ten stanie się efektywnym narzędziem wspierającym procesy doradztwa zawodowego i rozwoju kompetencji uczniów wymaganych przez rynek pracy obecnie i w przyszłości.

Mamy nadzieję, że zawarte w podręczniku treści programowe okażą się przydatne zarówno dla osób zajmujących się doradztwem edukacyjno-zawodowym, jak i wspierających młodzież w rozwijaniu kompetencji zawodowych i kształtowaniu postaw przedsiębiorczych.

Do końca roku potrwa testowanie scenariuszy w szkołach. Następnie publikacja zostanie wydana w druku. Bezpłatne egzemplarze będzie można odebrać w Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży oraz w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.
  

Pliki do pobrania