Strona główna | Kontakt
Poprzedni
Następny
Aplikuj do Inkubatora!

Uwaga, nabór został zakończony! 

Zapraszamy do śledzenia kolejnych projektów Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.


Małe Wielkie Zmiany

To nie jest zwykły program grantowy. Nie chodzi w nim o dużą skalę działania ani promocyjny zasięg. "Małe Wielkie Zmiany" to szansa na stworzenie czegoś nowego, odpowiedź na specyficzne problemy, które dotychczas nie były zauważane albo których wcześniejsze rozwiązania nie były skuteczne. Wspieramy pracę merytoryczną i zaangażowanie. Osoby i podmioty przyjęte do naszego Inkubatora trafiają pod opiekę Mentorów Innowacji i doradców specjalistycznych, którzy pomagają dopracować pomysły. Granty o średniej wartości 43 tys. zł pozwalają na przeprowadzenie 6-miesięcznych testów wypracowanych rozwiązań. Na końcu te inicjatywy, które sprawdzą się najlepiej, będą dodatkowo promowane i upowszechniane.

Formularze rekrutacyjne

Nabór do Inkubatora był podzielony na cztery tury oraz nabór uzupełniający prowadzony do czasu wyczerpania puli grantów. Podmioty zainteresowane udziałem w projekcie były w pierwszej kolejności proszone o wypełnienie odpowiedniego formularza:

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Chcesz coś skonsultować? Odezwij się do nas!

Malwina Pokrywka, malwina@spoldzielnie.org
tel. 61 887 11 66

Postępy projektu możesz śledzić na bieżąco na naszej stronie www.spoldzielnie.org.
 

Procedury

Jak przebiega projekt? Jakie obowiązują w nim zasady? Zapoznaj się z "Procedurami dotyczącymi realizacji projektu grantowego Małe Wielkie Zmianysieć rozwoju innowacji społecznych".